FLP: Časopisy v cudzích jazykoch, ktoré zabavia a naučia

Pre všetkých študentov, od ich učiteľov

Texty do našich časopisov píšu skúsení učitelia, zahraniční lektori a prispievatelia s dlhoročnou pedagogickou praxou. Tak ako vy vedia, čo na študentov platí - preto vám ponúkajú kvalitný materiál, ktorý čo najviac pomáha pri osvojovaní si cudzej reči. Zohľadňujú aktuálne trendy a požiadavky kladené na žiakov pri rôznych typoch skúšok - štátnom testovaní či maturite. S FLP svojich žiakov dobre pripravíte.

“Časáky” pre mladých ľudí

Naše témy oslovia študentov základných aj stredných škôl všetkých typov - od SOŠ po gymnáziá. Jednotlivé tituly máme rozdelené podľa jazykovej a vekovej úrovne vašich žiakov, takže si stačí vybrať: Friendship, Hello!, Hello Kids! (AJ) či Hurra! (NJ). Všetky sú vhodné aj na individuálne vzdelávanie.

Náš cieľ: učiť zábavou

Časopisy pripravujeme tak, aby kreatívne podporovali študentov v čítaní, písaní a počúvaní cudzieho jazyka. Píšeme o spoločenskom dianí, slávnych osobnostiach, filmoch, hudbe a literatúre. Robíme rozhovory, odhaľujeme zábavné zahraničné zvyky. K tomu patria krásne fotografie a v ročníku 2018/19 aj svieži nový vizuál, ktorý sme s pomocou mladých dizajnérov dali všetkým časopisom.

Na papieri časopisu zapojenie iba začína

Vašich študentov pravidelne odkazujeme aj na našu webovú stránku. Čaká ich tu kopa doplnkových gramatických aktivít (testy, posluchy a cvičenia).

Živo je aj na našom Facebooku, kde sa dá neustále čosi vyhrať.

Učte s časopismi FLP a získajte pomôcky zadarmo

Pre hromadných odberateľov máme k časopisom vždy bonusové publikácie zdarma. Získajte ich a urobte vaše hodiny ešte zaujímavejšími! Viac o bonusoch tu >>

Pomôžte študentom vyplniť medzeru medzi suchou učebnicou a najnovším americkým filmom, na ktorý chcú ísť dvakrát. Objednajte si časopisy od Foreign Language Publications a ukážte im čaro cudzieho jazyka.

Vychádzame pravidelne, s istotou špičkového jazykového spracovania a zásobou zábavných aktivít online.

Predstavte mi časopisy >
Chcem si objednať >