Friendship

For learners of English

angličtina pre stredne
pokročilých a pokročilých

Friendship

image desc

HELLO!

English for beginners

angličtina pre začiatočníkov
a mierne pokročilých

HELLO!

image desc

Hello Kids!

English for absolute beginners

angličtina pre najmenších školákov
vo veku 6 – 10 rokov

HELLO KIDS!

image desc

HURRA!

Deutsch für Anfänger

nemčina pre začiatočníkov
a mierne pokročilých

HURRA!

image desc
image desc

Aktuality

14.5.2020

Milí čitatelia.

Expedícia aprílového čísla časopisov Friendship a Hello! č. 8/ 2020 a májových vydaní časopisov Friendship, Hello!, Hurra a Hello Kids! č. 9-10/ 2020 sa pre Českú republiku uskutoční dňa 14.5.2020. Predpokladané dodanie balíkov Českou poštou, a.s. bude dňa 15.5. v dopoludňajších hodinách. Listové zásielky budú doručované do schránok v priebehu 2-4 pracovných dní.

Expedícia zásielok pre Slovenskú republiku je naplánovaná v termíne od 25.5.2020. O presnom dátume podaja zásielok Vás budeme informovať mailom a na našom webe.

Veríme, že časopisy Vám budú doručené bez problémov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím  kontaktujte na objednavka@flp.sk

 

FLP: Časopisy v cudzích jazykoch, ktoré zabavia a naučia

Pre všetkých študentov, od ich učiteľov

Texty do našich časopisov píšu skúsení učitelia, zahraniční lektori a prispievatelia s dlhoročnou pedagogickou praxou. Tak ako vy vedia, čo na študentov platí - preto vám ponúkajú kvalitný materiál, ktorý čo najviac pomáha pri osvojovaní si cudzej reči. Zohľadňujú aktuálne trendy a požiadavky kladené na žiakov pri rôznych typoch skúšok - štátnom testovaní či maturite. S FLP svojich žiakov dobre pripravíte.

“Časáky” pre mladých ľudí

Naše témy oslovia študentov základných aj stredných škôl všetkých typov - od SOŠ po gymnáziá. Jednotlivé tituly máme rozdelené podľa jazykovej a vekovej úrovne vašich žiakov, takže si stačí vybrať: Friendship, Hello!, Hello Kids! (AJ) či Hurra! (NJ). Všetky sú vhodné aj na individuálne vzdelávanie.

Náš cieľ: učiť zábavou

Časopisy pripravujeme tak, aby kreatívne podporovali študentov v čítaní, písaní a počúvaní cudzieho jazyka. Píšeme o spoločenskom dianí, slávnych osobnostiach, filmoch, hudbe a literatúre. Robíme rozhovory, odhaľujeme zábavné zahraničné zvyky. K tomu patria krásne fotografie a v ročníku 2018/19 aj svieži nový vizuál, ktorý sme s pomocou mladých dizajnérov dali všetkým časopisom.

Na papieri časopisu zapojenie iba začína

Vašich študentov pravidelne odkazujeme aj na našu webovú stránku. Čaká ich tu kopa doplnkových gramatických aktivít (testy, posluchy a cvičenia).

Živo je aj na našom Facebooku, kde sa dá neustále čosi vyhrať.

Učte s časopismi FLP a získajte pomôcky zadarmo

Pre hromadných odberateľov máme k časopisom vždy bonusové publikácie zdarma. Získajte ich a urobte vaše hodiny ešte zaujímavejšími! Viac o bonusoch tu >>

Pomôžte študentom vyplniť medzeru medzi suchou učebnicou a najnovším americkým filmom, na ktorý chcú ísť dvakrát. Objednajte si časopisy od Foreign Language Publications a ukážte im čaro cudzieho jazyka.

Vychádzame pravidelne, s istotou špičkového jazykového spracovania a zásobou zábavných aktivít online.

Predstavte mi časopisy >
Chcem si objednať >

 

Objednávka ONLINE

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý školský rok. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky.

OBJEDNÁVKA

Nový Friendship na ceste k Vám...

Nový Friendship na ceste k Vám...