Friendship číslo 7

Friendship!Milí čitatelia,
marec je tu a s ním aj nové číslo časopisu Friendship. Čo Vás čaká? Článok Beautiful Minds Vás zoznámi so zaujímavými, hoci menej známymi vynálezmi. Dozviete sa o novom literárnom žánri, populárnom u amerických teenagerov. Diskutovať môžete o svojich snoch a ambíciách, o tom, ako sa zmenili stravovacie návyky či o Jánovi Ámosovi Komenskom a situácii učiteľov vo svete a u nás. Horúcou témou je aj vymieranie tlačených novín a časopisov (aspoň pre nás novinárov :)
Paul McCullough Vám opäť prezradí niečo o svojich cestách a živote na Slovensku. S Andreou Coddington sa vrátite do New Yorku zasiahnutého hurikánom Sandy. Ako obvykle, navštívite aj Londým a zistíte, čo sa deje v záhadnom dome v Oregone. Milovníci hudby Robbieho Williamsa môžu vyhrať jeho CD. Maturita sa blíži, tak si nezabudnite otestovať angličtinu na našich maturitných stránkach.
Chýbať samozrejme nebude ani Veľká noc a jej tradície.
Príjemné čítanie Vám praje
Vaša redakcia

 

Ukážka časopisu Friendship

Objednávka ONLINE

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý školský rok. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky.

OBJEDNÁVKA

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.