Friendship číslo 6

Friendship!Milí čitatelia,
vitajte opäť na stránkach časopisu Friendship. Februárové číslo sa nesie v duchu amerických prezidentov. Prečítate si o tom, ako Američania oslavujú Deň prezidentov a o miestach, kde žili významní prezidenti.
Tému svätého Valentína ocenia všetci romanticky založení. Sem patria aj filmy, ktoré nás rozplačú. V literárnej rubrike sa zoznámime s tvorbou Johna Steinbecka v hudbe sa zameriame na punk-rockovú kapelu Green Day.
Opäť sa vydáme na cesty s Paulom McCulloughom a zavítame aj do St. Paul‘s v Londýne. Pozrieme sa na sto rokov existencie newyorskej stanice Grand Central a zamyslíme sa nad budúcnosťou anglického jazyka a národnou identitou.
Súčasťou časopisu pre hromadných odberateľov sú aj ukážkové testy pre maturantov. Ďalšie testy je možné stiahnuť si na našej webovej stránke.
Prajeme príjemné čítanie.
Vaša redakcia

 

 

 


Famous London Landmarks (0,7MB, PDF)

 

Ukážka časopisu Friendship

Objednávka ONLINE

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý školský rok. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky.

OBJEDNÁVKA

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.