Friendship číslo 3

Friendship 2012 - 3Milí čitatelia.
V novembrovom čísle časopisu Friendship rezonuje jeseň a témy s ňou spojené ako Deň vďakyvzdania, loď Mayflower či Plymouth Rock. Tak ako celý svet, aj my sa venujeme prezidentským voľbám v Spojených štátoch amerických. So svojimi americkými zážitkami a postrehmi sa s Vami opäť podelí Andrea Coddington. Vyberieme sa aj na Aljašku a na ďalšiu zo zvláštností USA, prezrieme si budovy parlamentu v Londýne a grécky Parnassus. Zoznámime sa s hudbou Alexa Clarea a dielom spisovateľa Georgea Orwella. Budeme hovoriť aj o najnovších technológiách potrebných pre dospievajúcich, etikete a umení.

S radosťou prijmeme Vašu spätnú väzbu. Svoje postrehy posielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Nezabudnite si nás zaradiť medzi priateľov na Facebooku.

Vaša redakcia

Ukážka časopisu Friendship

Objednávka ONLINE

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý školský rok. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky.

OBJEDNÁVKA

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.