Maturita Exam Papers

Chceš si uľahčiť prípravu na internú časť maturitnej skúšky z angličtiny?

Daj šancu našej publikácii Maturita Exam Papers, ktorá ti ponúka:

  • 25 kapitol spracovaných do konverzačných tém
  • najfrekventovanejšie otázky s námetmi na použitie slovných spojení pre plynulú konverzáciu
  • obrázky ako podnet na voľný opis
  • tipy, ako sa pripraviť na opis obrázkov
  • 31 maturitných kariet
Objednávka časopisov a brožúry pre maturantov z AJ

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý ročník. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky. Pri objednaní predplatného môžete využiť aj možnosť zaslať email na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. - zašleme vám tak isto potvrdzujúci email o zaregistrovaní vašej objednávky. V prípade, ak od nás nedostanete žiadnu odpoveď, znamená to, že vaša objednávka nebola úspešne zrealizovaná, kontaktujte nás znova mailom, prípadne telefonicky.

Pri hromadnom odbere z jedného titulu časopisu pre školu/triedu poskytujeme zvýhodnené podmienky odberu – prílohy zdarma, pre objednávky od 10 ks z jedného titulu poskytujeme celoročné predplatné pre vyučujúceho zdarma, od 30 ks z jedného titulu zľavu 13 % (objednávky odoslané do 30.9.), po tomto termíne zľavu 10% .

Svoje špecifické požiadavky môžete uviesť v „odkazoch pre vydavateľstvo“, budeme sa snažiť vyjsť vám v ústrety. Po zaregistrovaní vašej objednávky vám bude zaslaná elektronická zálohová faktúra s údajmi o platbe alebo poštová poukážka, splatná na pošte . Ak chcete platiť prevodom z účtu na účet, zvoľte možnosť „platba prevodom“.

K cene za časopis účtujeme jednorazový poplatok na celý ročník – balné. Predstavuje 5,60 €/ 168,- Kč ( 1-5 ks) alebo 3,50 €/ 105,- Kč (6 a viac ks) na celý ročník, týka sa jednej objednávky. V prípade, ak potrebujete počas ročníka doobjednať ďalšie kusy časopisov, balné vám už nebude účtované.