Friendship číslo 1-2

číslo 1-2Cena FriendshipMilí čitatelia!
Pred nami je nový školský rok plný výziev. Jednou z nich je nepochybne aj zlepšovanie jazykových znalostí a zručností. Veď koľko ľudí sa práve v tomto čase odhodláva zmeniť svoj prístup a začať pracovať na zlepšovaní svojej angličtiny! Možností je viacero: jazykové kurzy, pobyty alebo doučovanie.

My vám ponúkame možnosť skvalitniť si svoje jazykové vedomosti prostredníctvom časopisu Friendship. Každé vydanie ponúka kolekciu článkov z rôznych oblastí života. Čitatelia si precvičia nielen čítanie s porozumením, ale aj slovnú zásobu a gramatiku. Články sú obohatené o cvičenia, testy a otázky, ktoré provokujú k diskusii. Aj preto je Friendship obľúbenou pomôckou v skupinových hodinách. Okrem toho je interaktívny – čitatelia v ňom nájdu súťaže s možnosťou výhry zaujímavých cien. Pre učiteľov angličtiny nájdu v každom čísle stranu s detailnou metodikou, ktorá im uľahčí prípravu na hodinu.

V našom prvom tohtoročnom dvojčísle nájdete aj tieto témy:

  • Diskusné témy: tradičná a alternatívna medicína, trávenie voľného času v modernej dobe, národnostné predsudky a stereotypy
  • Sviatky: Halloween a Deň všetkých svätých
  • Americké reálie: Washington D.C.
  • Britské reálie: tituly v kráľovskej rodine
  • Literatúra: Noah Webster
  • Maturitné témy: človek a spoločnosť, veda a technika, knihy
  • Jazykové okienko: predpony a ľahko zameniteľné slová

Pokiaľ máte záujem o otvorenú hodinu s Friendshipom vo vašej škole, ozvite sa nám. Sme pripravení osobne sa s vami stretnúť a ukázať vám viacero spôsobov, ako efektívne využiť časopis na bežných hodinách angličtiny.

Príjemné čítanie!

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.
Viac info Ok Decline