Brožúra - Maturita Exam Papers

ČASOPIS FRIENDSHIP VÁM UĽAHČUJE PRÍPRAVU NA MATURITU Z ANGLIČTINY
Maturita FLP

Ústna časť maturitnej skúšky v cudzom jazyku spôsobuje vrásky mnohým študentom. Predstavuje totiž dva zásadné problémy: JAZYKOVÝ, keď sa študenti necítia byť dostatočne jazykovo vybavení na to, aby hladko formulovali svoje myšlienky a OBSAHOVÝ, keď sú si vlastne ani nie celkom istí, čo k danej téme povedať.

Anglický výukový časopis Friendship už päťdesiat rokov pomáha študentom anglického jazyka preklenúť oba problémy: jeho články informujú, vzdelávajú, bavia a testujú jazykové zručnosti na úrovniach B1 aj B2.

Tento rok navyše redakcia pre Vás pripravila brožúru, ktorá nápaditým a prehľadným spôsobom zhŕňa myšlienky a  jazykové kompetencie k jednotlivým maturitným témam: nájdete v nej súhrn najfrekventovanejších otázok k téme, vzorovú odpoveď i sety obrázkov s návodom, ako ich účinne využiť vo svoj prospech.

Maturita Exam papers si môžete objednať!Publikácia

 

Brožúra - Maturita Exam Papers

Brožúra - Maturita Exam Papers

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.
Viac info Ok