Kontakt

 

SR (predplatitelia zo Slovenskej republiky)FLP
P. O. Box 32
810 00 Bratislava 1

Tel.: (02) 55 56 34 40
Fax: (02) 55 56 34 41
E-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Facebook

Facebook: vydavateľstvo FLP
Facebook: časopis Friendship

 

ČR (predplatitelia z Českej republiky)FLP - ČR s.r.o.
P. O. Box 620
661 20 Brno

Tel.: 549 210 462
Fax: 549 210 462
Email : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Objednávky pre Českú republiku vybavuje naša distribučná pobočka FLP - ČR s.r.o. so sídlom v Brne. Časopisy sú odosielané prostredníctvom Českej pošty, a.s.. Predplatné je splatné v českých korunách, na účet v České spořitelně, a.s. a to buď prevodom priamo na účet alebo na základe poštovej poukážky typu A, splatnej na každej pobočke Českej pošty.

 

 

Objednávka ONLINE

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý školský rok. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky.

OBJEDNÁVKA

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.
Viac info Ok Decline